نمایش یک نتیجه

دستگاه دربند بطری اتوماتیک

یکی از ماشین های صنعتی که وجود آن در کارخانه های تولید مواد غذایی و یا کارخانه هایی که محصولات تولیدی آنها نیاز به بسته بندی های باکیفیت داشته و به صورت قوطی و بطری های درب دار هستند، دستگاه دربند بطری اتوماتیک است.

امروزه استفاده از محصولات و خوارکی های کنسروی بسیار رواج پیدا کرده و کارخانه های تولید مواد غذایی سعی دارند تا بهترین و با کیفیت ترین محصولات را با بسته بندی های مناسب و با کیفیت تولید کرده و به دست مشتریان برسانند.

برای آنکه محصولات تولید شده فاسد نشوند نیاز است که حتما درون بطری ها و قوطی ها مخصوص نگهداری شوند. انواع کنسرو ماهی، کنسرو لوبیا و غذاهای آماده و همچنین کنسرو رب گجه فرنگی، سس، نوشابه، دوغ و غیره انواعی از محصولاتی هستند که نیاز به بسته بندی های باکیفیت دارند.

بسته بندی این نوع مواد غذایی اغلب به دو صورت قوطی های فلزی و بطری های شیشه ای و پلاستیکی وجود دارد. برای آنکه این محصولات فاسد نشوند و بتوان آنها را برای مدت زمان طولانی تری نگهداری کرد حتما باید درب بسته بندی آنها بسیار محکم بوده و مانع از عبور هوا به درون قوطی ها شود.

از آنجایی که کارخانه های تولید مواد غذایی تعداد زیادی از محصولات را تولید می کنند نیاز است که حتما در خط تولید این کارخانه ها از انواع ماشین هاس صنعتی و اتوماتیک برای تولید مواد غذایی با سرعت بالا استفاده شود.

یکی از ماشین های صنعتی که وجود آن در کارخانه های تولید مواد غذایی و یا کارخانه هایی که محصولات تولیدی آنها نیاز به بسته بندی های باکیفیت داشته و به صورت قوطی و بطری های درب دار هستند، دستگاه دربند بطری اتوماتیک است.

در ادامه با تاپ ماشین همراه باشید تا با ویژگی های دستگاه دربند بطری اتوماتیک آن آشنا شوید:

برای خرید دستگاه دربند بطری اتوماتیک و دریافت مشاوره با ما در تماس باشید :

عملکرد دستگاه دربند بطری اتوماتیک

همانطور که گفته شد دستگاه دربند بطری اتوماتیک یکی از پرکاربرد ترین ماشین های صنعتی در قسمت بسته بندی کارخاته های تولید مواد غذایی و غیره است. این دستگاه کاملا به صورت اتوماتیک عمل کرده و در کوتاه ترین زمان ممکن تعداد زیادی از درب های بطری ها و قوطی ها را بسته و پلمپ می کند.

از دستگاه دربند بطری  در کارخانه های تولید مواد غذایی، صنایع روغن گیری و تولید عرقیات و غیره استفاده می شود. پس از آنکه بطری ها و قوطی ها از مواد مورد نظر پر شدند وارد نقاله دستگاه دربند بطری اتوماتیک شده و به ترتیب و با سرعت بالایی درب آنها بسته و پلمپ میگردد.

استفاده از دستگاه دربند بطری اتوماتیک باعث افزایش سرعت بسته بندی و در نهایت افزایش سرعت تولید کارخانه هاشده و می توان در مدت زمان کوتاهی تعداد بیشتری از بطری های محصولات را بسته بندی کرد.

یکی دیگر از مزایای استفاده از دستگاه دربند بطری اتوماتیک (Automatic bottle capping machine) این است که به دلیل سرعت بالای عملگرد آن از فاسد شدن مواد تولید شده جلوگیری کرده کیفیت آنها حفظ می شود.دستگاه دربند بطری شیشه ای در کارخانه های تولید نوشابه و دوغ و کنسرو و مواد غذایی که بسته بندی آنها در بطری های شیشه ای انجام می شود مورد استفاده قرار می گیرد.

در کارخانه های عرقیات و گلاب گیری و یا صنایع رنگ و روغن که محصولات تولیدی را درون بطری های پلاستیکی بسته بندی می کنند وجود دستگاه دربند بطری پلاستیکی بسیار ضروری بوده و سرعت بسته بندی را افزایش میدهد.

 خرید دستگاه دربند بطری اتوماتیک با کمک مشاوران باتجربه 

با توجه به توضیحات داده شده راجع به دستگاه دربند بطری و ضرورت وجود آن در کارخانه های تولید مواد غذایی و دارویی و غیره می دانیم که وجود این دستگاه در خط تولید کارخانه ها تاثیر بسیار زیادی بر روی افزایش سرعت بسته بندی و حفظ کیفیت مواد نولیدی دارد.

برای آنکه بتوان یک دستگاه دربند بطری با کیفیت را خریداری کرد ابتدا نیاز است که با متخصصین و مشاوران با تجربه در این زمینه مشورت کرده تا بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید. با تماس با گروه فنی تاپ ماشین  مشاوره رایگان دریافت کنید. 

در هنگام خرید دستکاه دربند بطری اتوماتیک  دقت داشته باشید تا از یک فروشگاه و تولید کننده معتبر خرید خود را انجام دهید تا با خیالی آسوده از کیفیت محصول مورد نظر و با اطمینان کافی دستگاه مورد نظر را خریداری کنید.

نکته قابل توجه دیگر در هنگام خرید دستگاه دربند بطری اتوماتیک این است که حتما تمامی قطعات مورد استفاده در این دستگاه از کیفیت بالایی برخوردار باشند تا در مدت زمان استفاده از این دستگاه دچار آسیب و یا خرابی نشوند.

همچنین با توجه به میزان تولید و نوع بسته بندی مورد نظر از جمله بطری پلاستیکی و یا شیشه ای می توانید نوع مناسبی از  دستگاه دربند بطری  را برای خط تولید و بسته بندی کارخانه خود خریداری کنید.

چه عواملی بر قیمت دستگاه دربند بطری اتوماتیک اثر میگذارد ؟

دستگاه دربند بطری یکی از ماشین های صنعتی و بسیار پرکاربرد در صنایع تولید مواد غذایی و دارویی و غیره هستند که تاثیر بسیار زیادی بر افزایش سرعت تولید کارخانه ها دارد.

 دستگاه دربند بطری با ابعاد مختلفی ساخته می شود و پاسخگوی هرگونه نیاز کارخانه ها با هر میزان از تولید است. موارد مختلفی بر تعیین قیمت دستگاه دربند بطری تاثیر میگذارد،

از جمله این موارد می توان به کیفیت قطعات مورد استفاده در دستگاه، وارداتی و یا تولید داخل بودن قطعات، شرکت تولید کننده این دستگاه و همچنین میزان سرعت و دقت دستگاه دربند بطری و اینکه در هر ساعت قابلیت بستن چه تعداد درب بطری را داشته باشد اشاره کرد.

به طور کلی وجود دستگاه دربند بطری اتوماتیک  در کارخانه های تولیدی فارغ از قیمت آن به دلیل تاثیر بسیار زیادی که بر سرعت تولید و بسته بندی و افزایش ماندگاری و کیفیت محصولات دارد بسیار ضروری است.

 

سوالات متداول

کاربرد دستگاه دربند بطری چیست؟

دستگاه‌های دربند بطری در صنایع مختلفی مانند صنایع غذایی، صنایع دارویی، و صنایع شیمیایی کاربرد دارند. این دستگاه‌ها برای بسته بندی محصولات مختلفی مانند نوشابه، آب، دارو، و مواد شیمیایی استفاده می‌شوند.

قیمت دستگاه دربند بطری چقدر است؟

قیمت دستگاه دربند بطری به عوامل مختلفی مانند نوع دستگاه، ظرفیت دستگاه، و برند دستگاه بستگی دارد. به طور کلی، قیمت دستگاه‌های دربند بطری دستی ارزان‌تر از قیمت دستگاه‌های دربند بطری اتوماتیک است.

نحوه استفاده از دستگاه دربند بطری چگونه است؟

بطری را در محل مخصوص قرار دهید.درب بطری را در محل مخصوص قرار دهید.دکمه دستگاه را فشار دهید.

مزایای استفاده از دستگاه دربند بطری چیست؟

سرعت و دقت بالا،کاهش هزینه نیروی انسانی،افزایش کیفیت بسته بندی،کاهش میزان ضایعات

معایب استفاده از دستگاه دربند بطری چیست؟

هزینه اولیه،نیاز به تعمیر و نگهداری،مصرف انرژی