هیچ محصولی یافت نشد.

دستگاه اسلایسر (خورد کن) چیست ؟

اسلایسر همان خورد کن است ، با این تفاوت که تمامی محصولات را با توجه به کارایی مورد نظرشان به دقت و با سرعت بالا به قطعات هم اندازه ای خورد می کند . این دستگاه ها با توجه به کارایی مورد نظر به چهار حالت خلالی ، ورقه ای ، رنده ای و نگینی است .

دستگاه های اسلایسر در خورد کردن میوه ها ، سبزیجات ، قارچ ها ، سیب زمینی ، گوشت ، کالباس ها و … کمک شایانی در صنایع ، اشپز خانه ها و … کرده است .

آشنایی با انواع دستگاه اسلایسر

دستگاه های اسلایسر ، چون در صنایع و خورد کردن انواع مواد ، مختلف هستند و باید تفاوت در برش داشته باشند ، انواع مختلفی از این دستگاه های اسلایسر در بازار وجو دارد .
دستگاه اسلایسر دستی
دستگاه اسلایسر برقی
دستگاه اسلایسر پنوماتیک
دستگاه اسلایسر میوه صنعتی
دستگاه اسلایسر پیاز
دستگاه اسلایسر سیب زمینی

برای کسب اطلاعات بیشتر  مقاله اسلایسر چیست را بخوانید

 گروه فنی مهندسی تاپ ماشین

گروه فنی تاپ ماشین. در سال 1390 ابتدا با ارایه خدمات طراحی و مهندسی به شرکت‌ های ماشین سازی تاسیس شد و فعالیت خود را در زمینه طراحی و مهندسی ماشین ‌آلات و سازه های کارخانه های تولیدی صنایع غذایی و بهداشتی و دارویی ادامه داده است.از تولیدات این گروه میتوان به ساخت دستگاه چسب زن کارتن اتوماتیک  و دستگاه میزترافیک گردان اشاره کرد .

ماشین سازی خرم آباد. صنعت کاران متحد. چی توز. مزمز. گروه صنعتی گلرنگ و داروسازی دکتر عبیدی از جمله مشتریان مطرح تاپ ماشین هستند که از دستگاه ها و ماشین های تولید شده توسط این گروه در خط تولید کارخانه خود استفاده می کنند.