هیچ محصولی یافت نشد.

 دستگاه شستشوی سبزیجات:


   امروزه استفاده از مواد غذایی آماده و یا نیمه آماده طرفداران بسیار زیادی پیدا کرده و اغلب مردم ترجیح می دهند که از سبزیجات و میوه های پاک شده و دارای بسته بندی و غذا های آماده و نیمه آماده استفاده کنند زیرا علاوه بر صرفه جویی در وقت برای پختن غذا و یا پاک کردن میوه و سبزیجات با خیالی آسوده و با اطمینان از شستشو و میکروب زدایی محصولات می توان از آنها استفاده کرد.

کارخانه های تولید مواد غذایی و بسته بندی به منظور بالابردن کیفیت محصولات تولیدی خود همواره سعی می کنند تا از بهترین و به روزترین ماشین آلات صنعتی برای تولید مواد غذایی آماده و نیمه آماده و بسته بندی بهتر استفاده کنند. دستگاه شستشوی سبزی و میوه یکی از پرکاربردترین ماشین های صنعتی مورد نیاز درکارخانه های بسته بندی و تولید مواد غذایی است که وجود آن باعث افزایش سرعت تولید و همچنین کیفیت بیشتر محصولات و رعایت بهداشت کامل می شود.

برای خرید دستگاه شستشوی سبزی و میوه و دریافت مشاوره با ما در تماس باشید :

0815 566 0935

دستگاه شستشو سبزی و میوه:

این دستگاه یک ماشین صنعتی بسیار پرکاربرد در کارخانه های تولید مواد غذایی و بسته بندی است که  و همانطور که از اسم ان پیداست به وسیله آن میوه ها و سبزیجات کاملا شستشو و ضد عفونی می شوند و سپس برای بسته بندی و یا دیگر مراحل فراوری مواد غذایی آماده می شوند.

از دستگاه شستشو سبزی و میوه علاوه بر کارخانه های تولید مواد غذایی و بسته بندی می توان در کارگاه های کوچک تولید مواد غذایی آماده و نیمه آماده و همچنین کشاورزانی که فروش مستقیم محصولات را دارند استفاده کرد. از این دستگاه می توان برای شستشوی انواع میوه ها و سبزیجات ریشه ای و برگ پهن استفاده کرد. دستگاه  شستشوی سبزیجات  در اندازه های مختلفی تولید می شود که می توان با توجه به نیاز و حجم محصولات تولیدی هر نمونه و اندازه ای از این دستگاه را خریداری کرد.

بیشتر بدانید :  آشنایی با دستگاه چسب زن کارتن اتوماتیک ایرانی

اجزای تشکیل دهنده دستگاه  شستشوی سبزی و میوه صنعتی:

دستگاه شستشوی سبزیجات و میوه  دارای اجزای مختلفی به منظور پاک کردن و شستن سبزی و میوه است. اولین قسمت دستگاه شستشوی سبزی و میوه تعدادی وان شستشو اتوماتیک است که بسته به نوع محصول مورد نظر تعداد این وان ها بین 3 تا 5 عدد متغیر است.

اولین وان برای جدا کردن گل و لای و برگ و شاخه خشک از میوه و سبزیجات است  که در زمین های کشاورزی به این محصولات چسبیده استفاده می شود، در وان های بعدی عمل میکروب زدایی به وسیله مواد مخصوص و شستشوی کامل انجام می شود تا از هرگونه میکروب و آلودگی پاک شوند و در نهایت در وان آخر  شستشوی نهایی و آبکشی میوه و سبزی توسط آبپاش های مخصوص در بالای دستگاه انجام می شود.

بعد از شستشو و میکروب زدایی کامل، میوه ها و سبزیجات شسته شده توسط یک نقاله به دستگاه سانتریفیوژ یا همان خشک کن انتقال داده می شوند و با چرخش این دستگاه آب اضافی حاصل از شستشوی محصولات از سطح آنها خارج شده و کاملا خشک می شوند تا از خرابی و پلاسیدگی محصولات جلوگیری شود.

 

قیمت دستگاه شستشوی سبزیجات و میوه (وان):

موارد مختلفی بر روی قیمت دستگاه  شستشوی سبزیجات  تاثیر می گذارد. به عنوان مثال جنس و کیفیت لوازم به کار رفته در این دستگاه و همچنین ابعاد و حجم آن و وارداتی بودن و یا تولید داخل بودن قطعات دستگاه مهم ترین مواردی هستند که قیمت دستگاه  شستشوی میوه و سبزی را تعیین می کنند.

خرید دستگاه شستشوی سبزیجات:

استفاده از شستشوی سبزی در کارخانه های تولید مواد غذایی و بسته بندی بسیار ضروری و پرکاربرد است زیرا باعث افزایش سرعت تولید محصولات می شود و همچنین به دلیل اینکه این دستگاه کاملا اتوماتیک کار میکند نیاز به نیروی انسانی نیز کاهش می یابد.

بدون دخالت دست و رعایت کامل بهداشت عمل شستشو و میکروب زدایی حجم زیادی از محصولات با سرعت بالا و در مدت زمان کمی انجام می شود و همچنین به علت سرعت بالای شستشو و خشک کردن محصولات تازگی سبزیجات و میوه ها حفظ می شود و باعث کیفیت بیشتر محصولات تولید شده و در پی آن باعث فروش بیشتر نیز می شود.

امروزه شرکت های زیادی در زمینه تولید ماشین های صنعتی فعالیت می کنند و انواع مختلف ماشین های مورد نیاز کارخانه های تولید مواد غذایی و یا بسته بندی را نیز تولید کرده و پاسخگوی هرگونه نیاز کارخانه ها هستند.

در هنگام خرید دستگاه شستشوی سبزی دقت داشته باشید که حتما از یک شرکت معتبر و با تجربه در این زمینه خرید خود را انجام دهید و با کمی تحقیق و جستجو در مورد بهترین جنس و یا برند ماشین آلات صنعتی بتوانید انتخاب مناسبی داشته باشید.

با خرید مستقیم از تولید کنندگان ماشین های صنعتی با اطمینان از کیفیت لوازم به کار رفته در دستگاه ها و همچنین جنس و کیفیت بدنه دستگاه مورد نظر می توانید با یک قیمت مناسب انتخابی مناسب نیز داشته باشید و مدت زمان طولانی از دستگاه استفاده کرده و باعث افزایش سرعت تولید و کیفیت محصولات تولیدی کارخانه خود و سود دهی بیشتر شوید و همچنین باعث کاهش هزینه های ناشی از تعمیر و یا تعویض نیز شوید.

بیشتر بدانید  : خط فرآوری چیپس چیست؟

گروه فنی تاپ ماشین :

شرکت های زیادی در زمینه طراحی و تولید ماشین آلات خطوط فراوری فعالیت می کنند که در این میان گروه فنی تاپ ماشین به کمک مهندسان و کارشناسان با تجربه در این زمینه به طراحی و تولید دستگاه های صنعتی مورد نیاز کارخانه ها در خطوط فراوری و بسته بندی می پردازد.

گروه فنی تاپ ماشین، در سال 1390 ابتدا با ارایه خدمات طراحی و مهندسی به شرکت‌ های ماشین سازی تاسیس شد و فعالیت خود را در زمینه طراحی و مهندسی ماشین‌آلات و سازه های کارخانه های تولیدی صنایع غذایی و بهداشتی و دارویی ادامه داده است.

چسب زن درب کارتن، میز ترافیک گردان و ردیف کن بطری آنسکرامبلر  از تولیدات تاپ ماشین میباشد .این مجموعه با استفاده از تکنولوژی های روز دنیا و مطابق با استاندارد های جهانی دستگاه های پیشرفته و با کیفیت بالایی تولید کرده و به قیمتی بسیار مناسب به مشتریان ارائه می دهد.

با خرید مستقیم از فروشگاه های این مجموعه می توانید تمامی دستگاه های مورد نیاز خطوط تولید،فراوری  و بسته بندی کارخانه خود را به صورت یکجا و با قیمتی مناسب و سود کمتر و تخفیفات ویژه خریداری کرده و کارخانه خود را مجهز کنید تا بتوانید سرعت تولید و بسته بندی را بالا برده و باعث افزایش بهره وری و سود آوری بیشتر کارخانه خود شوید.