هیچ محصولی یافت نشد.

دستگاه  پوست کن سایشی

دستگاه  پوست کن سایشی 

امروزه دستگاه پوست کن سایشی  با توجه به تقاضای بازار توسعه یافته است. این دستگاه که عمدتا برای تمیز کردن هویج، سیب زمینی، سیب زمینی شیرین، سیب، گلابی، میوه های قرمز، سیب زمینی هندی، کیوی، صدف های قرمز دریایی و سایر ریشه ها و میوه ها استفاده می شود و معمولا توسط کارخانه ها و تولید کنندگان فراورده های غذایی با سیب زمینی و سایر میوه ها و سبزیجات مورد استفاده قرار می گیرد.

دستگاه پوست گیر  صنعتی

دستگاه های پوست کن مانند سیب زمینی  می توانند تمیز کردن سیب زمینی را به طور جداگانه یا تمیز کردن و پوست کندن سیب زمینی را به طور همزمان انجام دهند. سیب ‌زمینی ‌ها را در دستگاه پوست ‌گیر قرار می ‌دهند، غلتک برس، مواد اولیه که درون دستگاه قرار گرفته است را می ‌چرخاند و می ‌مالد و به طور مداوم آن را می‌چرخاند، در حالی که لوله آب به طور مداوم پاشیده می ‌شود و کثیفی ها از روی مواد اولیه شسته می ‌شوند و تا زمانی که کاملا تمیز و پوست کنده شوند، این روند ادامه خواهد داشت.

در واقع یک دستگاه  پوست گیر سایشی سیب زمینی  برای تبدیل سیب زمینی به محصول نهایی، مانند سیب زمینی خلالی و برش خورده، اهمیت زیادی دارد. این روزها با توجه به نیاز تولید کنندگان و کارخانه هایی که با سیب زمینی محصولات مختلفی تهیه می کنند، دستگاه های مختلفی نیز به عنوان پوست کن سیب زمینی صنعتی طراحی و تولید شده است تا تمیز کردن و پوست کندن سیب زمینی با سرعت بالایی انجام شود و همه این دستگاه ها برای مشاغل در صنعت فرآوری مواد غذایی مناسب هستند.

در ادامه این بخش با ما همراه بمانید و اطلاعات بیشتری در رابطه با پوست گیر سایبشی و نحوه خرید دستگاه پوست کن  کسب کنید.

بیشتر بخوانید : آشنایی با دستگاه چسب زن کارتن اتوماتیک ایرانی

دستگاه پوست گیر  صنعتی

دستگاه پوست کن برقی صنعتی، یک وسیله ضروری برای صرفه جویی در زمان برای کارخانه ها و آشپزخانه های حرفه ای است. این دستگاه های پوست کن قدرتمند که برای پوست کندن سریع مقادیر انبوه  مورد استفاده قرار می گیرد و کمک می کند تا روند آماده سازی مثلا سیب زمینی  برای تولید مواردی همچون چیپس، پوره یا سیب زمینی برشته سرعت بیشتری پیدا کند برای مشاغلی همچون تولید کنندگان چیپس، کارخانه، رستوران های تخصصی، مدارس و آشپزخانه های تولیدی بزرگ، بسیار کاربردی و مفید هستند.

دستگاه پوست کن  صنعتی چگونه کار می کند ؟

دستگاه ‌های پوست کن  صنعتی، با چرخاندن سریع  میوه ها و آب در یک ظرف بزرگ با پوشش ساینده کار می‌ کنند. در واقع این دستگاه ها، به سرعت میوه ها را پوست می ‌کند و می ‌شوید و برای اماده سازی تولید محصولات مرتبط با میوه ها آماده خواهند کرد.

هنگامی که فرآیند کامل شد، به سادگی محفظه دستگاه پوست کن  باز می شود و میوه ها را پوست کنده و آماده از دستگاه خارج شده و برای مرحله بعدی تولید، اماده می شوند.
به طور کلی، حتی کوچکترین دستگاه های پوست کن  صنعتی سریعتر و پربازده تر از پوست کندن دستی  هستند و این موضوع کمک می کند تا راندمان و سرعت کار در تولیدی ها، رستوران ها و کارخانه های تولید مواد غذایی، سرعت بسیار بیشتری پیدا کند.

بیشتر بدانید : آشنایی با انواع دستگاه بسته بندی

 خرید پوست گیر سایشی

برای خرید پوست کن  صنعتی، لازم است به فروشگاه های تخصصی که در زمینه تولید و فروش ماشین الات صنعتی فعالیت دارند مراجعه کنید تا بتوانید پوست کن  صنعتی مورد نظر خود را با ویژگی هایی که در نظر دارید تهیه کنید.

گروه فنی تاپ ماشین، در سال 1390 ابتدا با ارایه خدمات طراحی و مهندسی به شرکت‌ های ماشین سازی تاسیس شد و فعالیت خود را در زمینه طراحی و مهندسی ماشین ‌آلات و سازه های کارخانه های تولیدی صنایع غذایی و بهداشتی و دارویی ادامه داده است.

ماشین سازی خرم آباد، صنعت کاران متحد، چی توز، مزمز، گروه صنعتی گلرنگ و داروسازی دکتر عبیدی از جمله مشتریان مطرح تاپ ماشین هستند که از دستگاه ها و ماشین های تولید شده توسط این گروه در خط تولید کارخانه خود استفاده می کنند.

طراحی ماشین آلات خط فراوری

امروزه به دلیل افزایش کارخانه های تولید مواد غذایی و خشکبار نیاز به طراحی و تولید ماشین آلات صنعتی مورد استفاده در خطوط فراوری و تولید بیشتر احساس می شود.

شرکت های زیادی در زمینه طراحی و تولید ماشین آلات خطوط فراوری فعالیت می کنند که در این میان گروه فنی تاپ ماشین به کمک مهندسان و کارشناسان با تجربه در این زمینه به طراحی و تولید دستگاه های صنعتی مورد نیاز کارخانه ها در خطوط فراوری و بسته بندی می پردازد.

در ضمن دستگاه چسب زن درب کارتن ،دستگاه میز ترافیک گردان و دستگاه ردیف کن بطری آنسکرامبلر از تولیدات تاپ ماشین میباشد .این مجموعه با استفاده از تکنولوژی های روز دنیا و مطابق با استاندارد های جهانی دستگاه های پیشرفته و با کیفیت بالایی تولید کرده و به قیمتی بسیار مناسب به مشتریان ارائه می دهد.

با استفاده از دستگاه های تمام اتوماتیک و پیشرفته در خطوط فراوری کارخانه خود می توانید باعث افزایش کیفیت محصولات تولیدی و بسته بندی انها و در پی آن افزایش فروش و سود اوری بیشتر کارخانه خود شوید.

با خرید مستقیم از فروشگاه  این  مجموعه می توانید تمامی دستگاه های مورد نیاز خطوط تولید و بسته بندی کارخانه خود را به صورت یکجا و با قیمتی مناسب و سود کمتر و تخفیفات ویژه خریداری کرده و کارخانه خود را مجهز کنید تا بتوانید سرعت تولید و بسته بندی را بالابرده و باعث افزایش بهره وری و سود آوری بیشتر کارخانه خود شوید.