نمایش یک نتیجه

خرید دستگاه میز ترافیک گردان  از تاپ ماشین:

خرید دستگاه میز ترافیک گردان  از تاپ ماشین

در کارخانه های تولید و بسته بندی محصولات مختلف، از ماشین آلات پیشرفته و کاربردی بسیار زیادی استفاده می شود تا راندمان کار در بهترین حالت ممکن باشد. میز ترافیک یا میز گردان یا سینی ترافیک یکی از این تجهیزات فوق العاده مهم و کاربردی در تولید و بسته بندی محصولات است که در ادامه این بخش بیشتر با آن آشنا می شوید.

میز ترافیک یا میز گردان صنعتی یکی از سیستم های ردیف کن است که با هزینه کمتر و بازدهی بسیار بالایی در خطوط آشامیدنی و یا شوینده ها و کلا خطوط مایعات نصب می شود.این محصول توسط سیستم هدایتی که روی آن تعبیه می گردد ظروف را با حالت و سرعت تعیین شده به خط پرکن هدایت می کنند.

وقتی صحبت از تولید انبوه مواد غذایی، دارویی و شیمیایی می شود، باید تجهیزات مختلفی را در تولیدی یا کارخانه به کار گرفت تا هم فرآیند تولید و هم فرآیند بسته بندی محصول با سرعت بیشتری پیش رفته و خط تولید محصولات به طور مداوم در حال کار کردن باشند.

وقتی محصولی در یک کارخانه تولید می شود، قبل از بسته بندی کلی، یک بسته بندی کوچک و مخصوص مثل بطری یا قوطی برای قرار گرفتن محصول مورد نظر در ان را دارد.برای اینکه این ظروف به ترتیب وارد خط پر شدن شوند و یا بعد از پر شدن وارد خط بسته بندی نهایی شوند،از دستگاهی به نام میز ترافیک استفاده می کنند.

به دلیل کاربردی که این میز دارد گاهی اوقات از نام میز پخش و جمع یا میز ردیف کن نیز برای آن استفاده می شود.در واقع میز ترافیک مسئول نظم بخشیدن و هدایت ظروف بر روی خط و یا جمع کردن ظروف از روی خط را به عهده دارد و مانع از ایجاد ترافیک بر روی خط می شود و هدف از آن جلوگیری از افتادن بطری و ظروف روی زمین و جمع آوری آسان این ظروف از روی نوار نقاله است.

به عبارت دیگر، این میز کمک می کند تا خط تولید مکانیزه شده و تاثیر خیلی زیادی نیز در افزایش سرعت و دقت کار خواهد داشت.به طور کلی از میز ترافیک ممکن است قبل یا بعد از دستگاه هایی همچون پر کننده بطری مایعات، پر کننده قوطی جامدات، دستگاه نصب لیبل قرار گیرد و کمک می کند تا بطری و قوطی با نظم و ترتیب در جهت ورود یا خروج از دستگاه قرار بگیرند.

برای خرید دستگاه چسب زن کارتن  و دریافت مشاوره با ما در تماس باشید :

 0815 566 0935

نکات مهم هنگام انتخاب و خرید میز ترافیک:

نکات مهم هنگام انتخاب و خرید میز ترافیک

در هنگام انتخاب و خرید میز ترافیک باید به چند نکته توجه داشته باشید. اولین موضوعی که باید در نظر بگیرید ابعاد ظروف، بطری یا قوطی هایست که برای بسته بندی محصولات استفاده می شود.همچنین باید ظرفیت خط تولید و اینکه قرار است چه تعداد از محصولات در یک ساعت یا یک روز تولید شوند را نیز در نظر داشته باشید.با در نظر گرفتن این عوامل و مشورت گرفتن از تولید کنندگان تجهیزات کارخانه ای و صنعتی می توانید بهترین و مناسب ترین محصول را تهیه کنید.

قیمت دستگاه میز ترافیک:

قیمت دستگاه میز ترافیک

قیمت میز ترافیک گروه فنی تاپ ماشین با توجه به تجهیزات به کار رفته در این محصول 420/000/000ریال میباشد. البته شما می توانید میز ترافیک گروه فنی تاپ ماشین را با 11 درصد تخفیف به قیمت 373/800/000 ریال خریداری کنید.

   ویژگی های دستگاه میز ترافیک :

  ویژگی های دستگاه میز ترافیک

  • استحکام استاتیکی و دینامیکی در حین بارگیری و‌ نصب و‌ کار کردن
  • مقاومت در برابر خوردگی و زنگ زدگی و فرسایش های ناشی از برخورد قطعات و اجرای مختلف
  • قابلیت تنظیم ابعادی جهت هدایت و جمع آوری ظروف مختلف و قابلیت استفاده برای محدوده مشخصی از ظروف به جای تک منظوره بودن
  • گارانتی ها و خدمات پس از فروش مناسب برای قطعات اصلی و یدکی

انواع  میز گردان خط تولید :

انواع  میز گردان خط تولید

میز ترافیک (Industrial turntable) نیز انواع مختلفی دارد که با توجه به تعداد و نوع تولیدانی که در هر کارخانه وجود دارد، ممکن است از یک یا چند نوع از این میزهای ترافیک استفاده شود.

  • میز ترافیک گرد یا میز ترافیک گردان:

میز ترافیک گرد همانطور که از نام ان مشخص است، دارای طراحی گرد بوده و بعد از اینکه ظروف در صفحه گرد این میز قرار گرفتند، توسط اپراتور و بصورت دستی جمع می شوند تا در داخل کارتن بسته بندی شوند یا به دستگاه شیرینگ منتقل می شوند.

  • میز ترافیک بسته بندی:

در کارخانه هایی که کار بسته بندی محصولات به طور مداوم باید انجام شود، معمولا از میز ترافیک نقاله ای یا طولی یا میز ترافیک بسته بندی استفاده می شود. این مدل به صورت طولی طراحی شده و بطری ها و ظروف پر شده به صورت موازی و در چند خط حرکت می کنند تا وارد مرحله بسته بندی نهایی شوند.

گروه فنی تاپ ماشین:

گروه فنی تاپ ماشین، در سال 1390 ابتدا با ارایه خدمات طراحی و مهندسی به شرکت‌ های ماشین سازی تاسیس شد.این گروه  فعالیت خود را در زمینه طراحی و مهندسی ماشین ‌آلات و سازه های کارخانه های تولیدی صنایع غذایی و بهداشتی و دارویی ادامه داده است.از تولیدات این گروه میتوان به ساخت دستگاه چسب زن کارتن اتوماتیک و دستگاه ردیف کن بطری اشاره کرد .

ماشین سازی خرم آباد، صنعت کاران متحد، چی توز، مزمز، گروه صنعتی گلرنگ و داروسازی دکتر عبیدی از جمله مشتریان مطرح تاپ ماشین هستند که از دستگاه ها و ماشین های تولید شده توسط این گروه در خط تولید کارخانه خود استفاده می کنند.

سوالات متداول :

1- کاربرد میز ترافیک چیست ؟

میز ترافیک مسئول نظم بخشیدن و هدایت ظروف بر روی خط و یا جمع کردن ظروف از روی خط را به عهده دارد و مانع از ایجاد ترافیک بر روی خط می شود و هدف از آن جلوگیری از افتادن بطری و ظروف روی زمین و جمع آوری آسان این ظروف از روی نوار نقاله است.

از میز ترافیک ممکن است قبل یا بعد از دستگاه هایی همچون پر کننده بطری مایعات، پر کننده قوطی جامدات، دستگاه نصب لیبل قرار گیرد و کمک می کند تا بطری و قوطی با نظم و ترتیب در جهت ورود یا خروج از دستگاه قرار بگیریند.

2- آیا دستگاه میز ترافیک (میز پخش و جمع) ساخت تاپ ماشین دارای گارانتی و خدمات میباشد ؟

بله ، دارای یکسال گارانتی تعویض  و 10 سال خدمات پس از فروش میباشد .