هیچ محصولی یافت نشد.

خرید سرخ کن و فرایر ریلی از تاپ ماشین :

سرخ کن و فرایر ریلی و صنعتی کمک می کنند تا غذاها بسیار کارآمد و سریع طبخ شوند و اغلب در رستوران ها و آشپزخانه های تجاری و بزرگ برای برخی پیش غذا و غذاهای خاص استفاده می شوند. سرخ کن های عمیق از یک عنصر حرارتی برای فوق العاده گرم کردن یک محیط روغنی تا حدود 400 درجه فارنهایت استفاده می کنند.

هنگامی که محصول غذایی در روغن فرو می ‌رود، رطوبت داخل آن می‌جوشد، اما چون روغن و آب با هم مخلوط نمی‌شوند، محصول رطوبت خود را از دست نمی‌دهد، بلکه از داخل به بیرون بخار می ‌شود.در ادامه این بخش با ماه همراه باشید و با چند نمونه از سرخ کن و فرایر صنعتی آشنا شوید و بهترین فروشگاه برای خرید سرخ کن یا فرایر ریلی را بشناسید.

سرخ کن پیوسته یا ریلی:

سرخ کن پیوسته یا ریلی یکی از تجهیزات صنعتی بسیار پر کاربرد در آشپزخانه های بزرگ و تجاری است که در زمینه تولید مواد غذایی سرخ شده فعالیت دارند و این سرخ کن پیوسته یا ریلی در واقع دارای نوار نقاله مخصوصی هست که مواد غذایی خام و آماده سرخ شدن را به تدریج وارد حوضچه روغن سرخ کن می کند و بعد از اینکه مواد غذایی برای مدت زمان مشخص درون روغن داغ سرخ شدند، با استفاده از نوار نقاله یا ریل تعبیه شده در سرخ کن پیوسته، از حوضچه روغن خارج خواهند شد.

سرخ کن و فرایر ریلی

 فرایر فرنچ فرایز:

فرنچ فرایز معمولا برای تولید سیب زمینی سرخ شده نیمه اماده مورد استفاده قرار می گیرد. به طور کلی این محصولات غذایی، تمام مراحل اماده سازی را در کارخانه طی می کنند و به صورت منجمد و بسته بندی شده به دست مصرف کننده می رسند.

فرآیند فرنچ فرایز برای سیب زمینی سرخ شده به این صورت است که سیب زمینی ها بعد از شست و شو و پوست گیری توسط دستگاه های بزرگ و مخصوص، به شکل خلالی خرد می شوند. خلال های سیب زمینی ابتدا وارد بلانچر سیب زمینی می شوند و بعد از مدت زمان مشخص شده و طی کردن مراحل آب گیری و خشک کن، وارد فرایر یا سرخ کن می شوند.

سیب زمینی ها بعد از غوطه ور شدن در روغن داغ و طی شدن مدت زمان تعیین شده، وارد مرحله روغن گیری می شوند و پس از عبور از خنک کن و پایین آمدن دمای محصول، سرانجام سیب زمینی فرنچ فرایز وارد تونل انجماد سریع یا I.Q.F شده و منجمد می شوند و بعد از بسته بندی، مرحله تولید سیب زمینی فرنچ فرایز به پایان می رسد.دستگاه فرایز فرنچ فاریز تمام این مراحل را انجام می دهد و سیب زمینی کامل را به محصول آماده یعنی سیب زمینی سرخ شده و منجمد و بسته بندی شده تبدیل خواهد کرد.

بیشتر بخوانید : آشنایی با دستگاه چسب زن کارتن اتوماتیک ایرانی

قیمت سرخ کن ریلی:

اگر قصد خرید سرخ کن ریلی را دارید، لازم است به فروشگاه های تخصصی که در زمینه تولید و فروش ماشین الات صنعتی فعالیت دارند مراجعه کنید تا بتوانید دستگاه سرخ کن ریلی مورد نظر خود را با ویژگی هایی که در نظر دارید تهیه کنید.

گروه فنی تاپ ماشین :

گروه فنی تاپ ماشین، در سال 1390 ابتدا با ارایه خدمات طراحی و مهندسی به شرکت‌ های ماشین سازی تاسیس شد و فعالیت خود را در زمینه طراحی و مهندسی ماشین ‌آلات و سازه های کارخانه های تولیدی صنایع غذایی و بهداشتی و دارویی ادامه داده است. ماشین سازی خرم آباد، صنعت کاران متحد، چی توز، مزمز، گروه صنعتی گلرنگ و داروسازی دکتر عبیدی از جمله مشتریان مطرح تاپ ماشین هستند که از دستگاه ها و ماشین های تولید شده توسط این گروه در خط تولید کارخانه خود استفاده می کنند.

امروزه به دلیل افزایش کارخانه های تولید مواد غذایی و خشکبار نیاز به طراحی و تولید ماشین آلات صنعتی مورد استفاده در خطوط فراوری و تولید بیشتر احساس می شود.شرکت های زیادی در زمینه طراحی و تولید ماشین آلات خطوط فراوری فعالیت می کنند که در این میان گروه فنی تاپ ماشین به کمک مهندسان و کارشناسان با تجربه در این زمینه به طراحی و تولید دستگاه های صنعتی مورد نیاز کارخانه ها در خطوط فراوری و بسته بندی می پردازد.

در ضمن  چسب زن درب کارتن ، میز ترافیک گردان  و  ردیف کن بطری آنسکرامبلر از تولیدات تاپ ماشین میباشد .این مجموعه با استفاده از تکنولوژی های روز دنیا و مطابق با استاندارد های جهانی دستگاه های پیشرفته و با کیفیت بالایی تولید کرده و به قیمتی بسیار مناسب به مشتریان ارائه می دهد.با استفاده از دستگاه های تمام اتوماتیک و پیشرفته در خطوط فراوری کارخانه خود می توانید باعث افزایش کیفیت محصولات تولیدی و بسته بندی انها و در پی آن افزایش فروش و سود اوری بیشتر کارخانه خود شوید.

با خرید مستقیم از فروشگاه  این  مجموعه می توانید تمامی دستگاه های مورد نیاز خطوط تولید و بسته بندی کارخانه خود را به صورت یکجا و با قیمتی مناسب و سود کمتر و تخفیفات ویژه خریداری کرده و کارخانه خود را مجهز کنید تا بتوانید سرعت تولید و بسته بندی را بالابرده و باعث افزایش بهره وری و سود آوری بیشتر کارخانه خود شوید.