مشاهده همه 2 نتیجه

ردیف کن بطری:

خرید دستگاه از تاپ ماشین

هنگامی که یک خط تولید دارید که حجم زیادی از ظروف و بطری را مدیریت می کند که باید به روشی کارآمد مرتب و سازماندهی شوند، یک دستگاه ردیف کن بطری می تواند بهترین و کاربردی ترین ماشین در خط تولید شما باشد. در این بخش، مروری بر فناوری آنسکرامبلر (unscrambler) بطری یا ردیف کن بطری و مزایای استفاده از آن اشاره کردیم.

  جهت استعلام قیمت خرید ردیف کن بطری و دریافت مشخصات فنی و کاتالوگ با واحد مشاوره فنی تماس بگیرید.

09355660815

دستگاه ردیف کن بطری:

ماشین ردیف کن بطری

ماشین ردیف کن، بطری ها و ظروفی که باید برای پر شدن روی نوار نقاله قرار بگیرند را مرتب می کند و آنها را در گروه‌ های مختلف دسته ‌بندی می‌کنند تا در امتداد یک سیستم نوار نقاله خط تولید استفاده شوند، جایی که آنها پر، تزئین شده و یا در کیس یا پالت قرار می‌گیرند.

دستگاه آنسکرامبلر به طور موثر بر روی طیف گسترده ای از بطری ها و ظروف. از جمله مواردی که در صنایع دارویی. غذایی و آشامیدنی، خانگی، شیمیایی و آرایشی استفاده می شوند، کاربرد دارد. این شامل مواردی مانند محصولات لبنی، آب معدنی، آبمیوه، محصولات مراقبت از خودرو، شوینده‌ ها، پاک‌کننده ‌ها، لوسیون ‌ها، روغن موتور، محصولات مراقبت از مو و بسیاری موارد دیگر می‌شود که همه آنها اغلب یک محصول را ارائه می‌کنند اما در بطری‌ هایی با اندازه‌ های متفاوت هستند.

به طور کلی. سیستم ماشین ردیف کن بطری دارای کارایی بسیار بالایی بوده و در عین حال به اندازه کافی انعطاف‌پذیر است تا با انواع ظروف در اندازه ‌ها و شکل ‌های مختلف بدون توقف فرآیند و انجام تغییر. کار کند.

ماشین ردیف کن بطری دستگاه های بسیار انعطاف پذیری هستند که می توانند به ماشین های پرکننده، برچسب زن و حتی سیستم های مونتاژ خودکار اضافه شوند و روند انجام کار را سریع تر کنند. در واقع، ماشین بطری ردیف کن می تواند راحتی و بهره وری را به کسب و کار شما اضافه کند، بدون اینکه خط تولید شما را پیچیده تر کند یا نیاز به هزینه های سرمایه ای زیادی داشته باشد.

برخی از شرکت ها مجبورند ظروف را با استفاده از یک فرآیند دستی جدا کنند. اما زمانی که دستگاه آنسکرامبلر در دسترس باشد، می توانید به راحتی صدها بطری را در دقیقه و با دقت از هم جدا کنید و به میزان قابل توجهی بهره وری را افزایش دهید و خطاهای پرهزینه و هزینه های نیروی کار از جمله زمان آموزش نیز کاهش خواهد یافت.

مزایا و کاربرد دستگاه بطری ردیف کن:

مزایا و کاربرد دستگاه بطری ردیف کن

  •  این ماشین‌ برای جدا سازی و سازماندهی انواع ظروف در اندازه‌ ها و شکل‌ های مختلف موجود در یک قیف سازمان‌ یافته و ارسال آن‌ها به قسمت‌ های مختلف خط تولید کار می ‌کند.
  • این تجهیزات در بین بسیاری از صنایع از جمله صنایع دارویی، غذایی و آشامیدنی، خانگی، شیمیایی و آرایشی و بهداشتی کاربرد گسترده ای دارد.
  • دستگاه ردیف کن بطری برای سرعت بخشیدن موثر به تولید از طریق پراکندگی دقیق ظروف کار می کنند که تولید را ساده می کند و هزینه ها را کاهش می دهد.

برای خرید دستگاه ردیف کن بطری و یا اطلاع از قیمت ماشین آنسکرامبلر لازم است به فروشگاه های تخصصی که در زمینه تولید و فروش ماشین الات صنعتی فعالیت دارند مراجعه کنید تا بتوانید دستگاه ردیف کن بطری مورد نظر خود را با ویژگی هایی که در نظر دارید تهیه کنید.

قیمت ماشین آنسکرامبلر

 گروه فنی مهندسی تاپ ماشین:

گروه فنی تاپ ماشین. در سال 1390 ابتدا با ارایه خدمات طراحی و مهندسی به شرکت‌ های ماشین سازی تاسیس شد و فعالیت خود را در زمینه طراحی و مهندسی ماشین ‌آلات و سازه های کارخانه های تولیدی صنایع غذایی و بهداشتی و دارویی ادامه داده است.از تولیدات این گروه میتوان به ساخت دستگاه چسب زن کارتن اتوماتیک  و دستگاه میزترافیک گردان اشاره کرد .

ماشین سازی خرم آباد. صنعت کاران متحد. چی توز. مزمز. گروه صنعتی گلرنگ و داروسازی دکتر عبیدی از جمله مشتریان مطرح تاپ ماشین هستند که از دستگاه ها و ماشین های تولید شده توسط این گروه در خط تولید کارخانه خود استفاده می کنند.

سوالات متداول:

 مزایا و کاربرد دستگاه ردیف کن بطری  (آنسکرامبلر)چیست ؟

  • این ماشین‌ برای جدا سازی و سازماندهی انواع ظروف در اندازه‌ ها و شکل‌ های مختلف موجود در یک قیف سازمان‌ یافته و ارسال آن‌ها به قسمت‌ های مختلف خط تولید کار می ‌کند.
  • این تجهیزات در بین بسیاری از صنایع از جمله صنایع دارویی، غذایی و آشامیدنی، خانگی، شیمیایی و آرایشی و بهداشتی کاربرد گسترده ای دارد.
  • دستگاه ردیف کن بطری برای سرعت بخشیدن موثر به تولید از طریق پراکندگی دقیق ظروف کار می کنند که تولید را ساده می کند و هزینه ها را کاهش می دهد.

 آیا ردیف کن بطری دارای گارانتی میباشد ؟

بله، دارای یک سال گارانتی تعویض و ۱۰ سال خدمات پس از فروش میباشد .

چه عواملی بر ظرفیت دستگاه ردیف کن بطری تأثیر می‌گذارند؟

ظرفیت دستگاه ردیف کن بطری به عوامل مختلفی مانند نوع دستگاه، اندازه دستگاه، و سرعت دستگاه بستگی دارد.

آیا دستگاه ردیف کن بطری برای خط تولید ما مناسب است؟

برای تعیین اینکه آیا دستگاه ردیف کن بطری برای خط تولید شما مناسب است، باید عوامل مختلفی مانند نوع بطری، اندازه بطری، حجم تولید، و بودجه خود را در نظر بگیرید