مطالب تخصصی

کاربردهای دستگاه چسب‌زن کارتن در بسته‌بندی محصولات لوازم خانگی

از یک دیدگاه می‌توان فرآیند‌های تمامی کسب و کارهایی که با محصولات فیزیکی سر و کار دارند را به دو دسته‌ی عمده تقسیم‌بندی کرد. اولین دسته فرآیندهای مرتبط با ساخت محصول می‌باشند و دومین دسته، فرآیندهای مرتبط با بسته‌بندی هستند. هر کدام از این فرآیندها توسط ماشین آلات به خصوصی انجام می‌پذیرند؛ برای مثال از دستگاه چسب‌زن کارتن در بسته‌بندی محصولات لوازم خانگی استفاده می‌شود.

یکی از مراحل مهمی که در فرآیند بسته بندی انجام می‌پذیرد، مرحله‌ی چسب زنی است. با توجه به این که دستگاه چسب زنی در صنایع مختلفی مورد استفاده قرار می‌گیرد، تصمیم گرفتیم تا در این مطلب به کاربرد دستگاه چسب زن کارتن برای بسته بندی محصولات لوازم خانگی بپردازیم. با ما همراه باشید.

ویژگی‌های دستگاه چسب زن کارتن‌های لوازم خانگی

این موضوع که دستگاه چسب زن در صنایع متفاوتی مورد استفاده قرار می‌گیرد سبب می‌شود تا نیازمند ویژگی‌های به خصوصی نیز باشد. در این بخش تعدادی از ویژگی‌ها و خصوصیات دستگاه چسب زن کارتن برای بسته بندی محصولات لوازم خانگی را مورد بررسی قرار خواهیم داد.

  • استحکام بالای بدنه

یکی از اصلی‌ترین ویژگی‌های دستگاه چسب زن کارتن برای بسته بندی محصولات لوازم خانگی، استحکام بالای بدنه می‌باشد. با توجه به این موضوع که معمولا لوازم خانگی از وزن بسیار بالایی برخوردار می‌باشند، پس حتما نیاز است تا بدنه‌ی دستگاه چسب زن از استحکام بالایی برخوردار باشد تا دچار آسیب نشود.

  • داشتن موتور قدرتمند

ویژگی‌های دستگاه چسب زن کارتن‌های لوازم خانگیاز دیگر ویژگی‌های دستگاه چسب زن برای لوازم خانگی، داشتن موتور قدرتمند است. لوازم خانگی معمولا از وزن بسیار بالایی برخوردار هستند و برای این که بتوانیم آن‌ها را بر روی میز رولیک به حرکت در بیاوریم، نیاز است تا از موتورهای قدرتمندی بهره بگیریم.

دستگاه‌های چسب زن تاپ ماشین دارای ۲ عدد موتور قدرتمند ۲۰۰ واتی می‌باشد که به راحتی می‌توانند سنگین‌ترین لوازم خانگی را بر روی میز رولیک حرکت داده و فرآیند چسب زنی کارتن را به اتمام برسانند.

  • قابلیت تغییر اندازه ورودی و خروجی

یکی دیگر از قابلیت‌هایی که دستگاه چسب زن کارتن برای بسته بندی محصولات لوازم خانگی باید دارا باشد، قابلیت تغییر در اندازه جعبه‌های ورودی و خروجی است. با توجه به این که لوازم خانگی گستره‌ی وسیعی دارند و هر کدام از آن‌ها دارای ابعادی به خصوص می‌باشد، پس نیاز است تا دستگاه بتواند به راحتی با اندازه‌ی جعبه‌ها هماهنگ شده و عملیات چسب زنی را به نحو احسن انجام دهد.

یکی از بهترین ویژگی‌های دستگاه‌های چسب زن تاپ ماشین، این است که برای تغییر اندازه ورودی و خروجی نیازی به تعویض قطعه ندارید و این کار می‌تواند به راحتی و توسط یک اپراتور معمولی انجام بپذیرد.

 

 

  جهت استعلام قیمت خرید چسب زن کارتن، اتوماتیک، نیمه اتومات، صنعتی، برقی، سفارش، دریافت مشخصات فنی و کاتالوگ با واحد مشاوره فنی تماس بگیرید.

09355660815

  • داشتن ضمانت و حمایت

یکی دیگر از ویژگی‌هایی که حتما باید هنگام خرید دستگاه چسب زن کارتن برای بسته بندی محصولات لوازم خانگی در نظر داشته باشید، داشتن ضمانت و حمایت‌های مورد نیاز است. ضمانت سبب می‌شود تا شما از محصولی که خریداری می‌کنید اطمینان داشته باشید و ارائه‌ی حمایت‌های لازم باعث خواهد شد تا اگر در آینده دستگاه شما دچار هرگونه مشکلی شد، توسط افراد متخصص مورد بررسی و تعمیر قرار بگیرد.

تاپ ماشین به عنوان یکی از برترین طراحان و سازندگان ماشین‌آلات بسته بندی، همواره تمامی دستگاه‌های خود را تحت ضمانت‌های کافی به فروش رسانده و همچنین خدمات پس از فروش ویژه‌ای را برای مشتریان خود ارائه خواهد داد.

  • پایدار بودن دستگاه

پایداری دستگاه چسب زن کارتن‌های لوازم خانگی

نه تنها در مورد دستگاه چسب زن کارتن برای بسته بندی محصولات لوازم خانگی بلکه در مورد تمامی ماشین‌آلات بسته بندی پایدار بودن دستگاه از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. پایدار بودن به این معناست که دستگاه بتواند یک عملیات تکراری را با کمترین خطا به صورت مداوم انجام دهد. عدم پایدار بودن یک سیستم می‌تواند سبب اختلال در کل خط تولید گردد.

در این بخش سعی کردیم تا شما را با تعدادی از ملزومات هر دستگاه چسب زن آشنا کنیم. در بخش‌های بعدی به موضوعات دیگری در مورد دستگاه‌های چسب زن و ارتباط آن‌ها با صنایع لوازم خانگی خواهیم پرداخت.

مزایای استفاده از دستگاه چسب‌زن کارتن در بسته‌بندی محصولات لوازم خانگی

مزایای دستگاه چسب‌زن کارتن در بسته‌بندی محصولات لوازم خانگی

حال که ویژگی‌های واجب یک دستگاه چسب زن را مورد بررسی قرار دادیم، شاید این سوال در ذهن شما شکل گیرد که اصلا چرا باید از دستگاه چسب زن استفاده کنیم؟ در این بخش به تعدادی از مزایایی که دستگاه چسب زن برای ما فراهم می‌آورد اشاره خواهیم کرد.

  • سرعت بالا

بزرگترین مزیت استفاده از دستگاه چسب زن کارتن برای بسته بندی محصولات لوازم خانگی، سرعت بالای آن می‌باشد. این کار سبب می‌شود تا خط تولید شما با سرعت بیشتری فعالیت کرده و در زمانی کمتر بتوانید محصولات بیشتری را بسته بندی و به دست مشتریان برسانید.

  • هزینه کمتر

برای این که عملیات چسب زنی را توسط نیروی انسانی به انجام برسانید، دست کم به ۳ الی ۴ نفر نیاز دارید. شما مجاب هستید تا حقوق و مزایای این افراد را به صورت ماهانه پرداخت کنید در صورتی که استفاده از دستگاه چسب زن کارتن برای بسته بندی محصولات لوازم خانگی فقط یک هزینه‌ی اولیه و مقدار کمی هزینه برای سرویس‌های دوره‌ای را در بر خواهد داشت. هنگامی که مجموع این هزینه‌ها را با یکدیگر مقایسه کنید، متوجه خواهید شد که خرید یک دستگاه چسب زن بسیار به صرفه خواهد بود.

  • دقت و کیفیت بالاتر

از دیگر مزایای که استفاده از ماشین آلات چسب زنی برای شما فراهم خواهد آورد، دقت و کیفیت بالا می‌باشد. این دستگاه‌ها یک الگوریتم مناسب را تکرار کرده و می‌توانند تمامی کارتن‌ها را با دقت و کیفیت بالایی چسب زنی کنند.

  • عدم خستگی

از دیگر مزایایی که دستگاه چسب زن کارتن برای بسته بندی محصولات لوازم خانگی برای شما فراهم خواهد کرد، عدم خستگی این دستگاه‌ها است. ماشین آلات بسته بندی می‌توانند بدون توقف ساعت‌هایی متوالی را مشغول به کار باشند و محصولات را برای رسیدن به دست مشتریان آماده سازی کنند.

سخن آخر

در این مطلب سعی کردیم تا علاوه بر بررسی ویژگی‌های الزامی یک دستگاه چسب زن کارتن برای بسته بندی محصولات لوازم خانگی، مزایایی که این دستگاه برای شما فراهم می‌آورد را نیز مورد بررسی قرار دهیم. امیدواریم مطالب گفته شده مفید واقع شده باشند.

 

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.