مطالب تخصصی

معرفی دستگاه چسب زن کارتن برای بسته بندی محصولات آرایشی و بهداشتی

یک دسته از پرفروش‌ترین محصولات مصرفی که امروزه در سراسر دنیا وجود دارد، لوازم آرایشی بهداشتی می‌باشد. درخواست بسیار بالایی برای خرید این محصولات وجود دارد و این امر سبب می‌شود که فاکتور سرعت در تولید برای کارخانه‌های لوازم آرایشی و بهداشتی از اهمیت دوچندانی برخوردار شود؛ این کارخانه‌ها برای افزایش سرعت از دستگاه‌های مختلفی از جمله دستگاه چسب زن کارتن برای بسته بندی محصولات آرایشی و بهداشتی استفاده می‌کنند.

از آنجایی که ماشین آلات خودکار در صنایعی از جمله صنعت محصولات آرایشی و بهداشتی اهمیت بسیاری دارند، تصمیم گرفتیم تا در این مطلب به یکی از کاربردی‌ترین دستگاه‌هایی بپردازیم که می‌تواند در خطوط تولید این محصولات مورد استفاده قرار بگیرد؛ اگر شما نیز کنجکاو هستید تا در مورد دستگاه چسب زن کارتن برای بسته بندی محصولات آرایشی و بهداشتی اطلاعات بیشتری کسب کنید، با ما همراه باشید.

 

  جهت استعلام قیمت خرید چسب زن کارتن، اتوماتیک، نیمه اتومات، صنعتی، برقی، سفارش، دریافت مشخصات فنی و کاتالوگ با واحد مشاوره فنی تماس بگیرید.

09355660815

ویژگی‌های دستگاه چسب زن مناسب

تفاوتی ندارد که به دنبال خرید دستگاه چسب زن کارتن برای بسته بندی محصولات آرایشی و بهداشتی باشید یا این که بخواهید دستگاه چسب زن را در صنایع غذایی مورد استفاده قرار دهید. در هر صورت برای این که یک دستگاه چسب زن بتواند به درستی عمل کند، نیاز است تا یکسری از ویژگی‌ها برای آن در نظر گرفته شده باشد. در ادامه به تعدادی از این نکات خواهیم پرداخت.

  • استحکام بدنه

ویژگی‌های دستگاه چسب زن مناسبیک دستگاه چسب زن با کیفیت باید از بدنه‌ی مستحکمی برخوردار باشد. هنگامی که جعبه‌ها بر روی دستگاه چسب زن قرار داده می‌شوند این دستگاه مجبور به تحمل بارهای عرضی و محوری می‌شود و طراحی بدنه‌ی این دستگاه باید به نحوی باشد که بتواند هر دو نوع بار را تحمل کند.

علاوه بر موارد بالا، با توجه به این که دستگاه دائما در حال بارگذاری و باربرداری می‌باشد، اجزای آن استعداد بالایی برای خستگی دارند. به همین منظور یک دستگاه چسب زن هنگامی از طراحی مناسبی برخوردار است که مهندسین این بارهای سیکلی را در نظر گرفته باشند.

  • برخورداری از پایداری کافی

یکی دیگر از ویژگی‌هایی که دستگاه چسب زن کارتن برای بسته بندی محصولات آرایشی و بهداشتی باید از آن برخوردار باشد، پایداری کافی است. از آنجایی که عمل چسب زدن باید با یک سرعت مناسب دائما تکرار شود، نیاز است تا دستگاه کاملا پایدار بوده و خطای کمی داشته باشد تا این کار با کیفیت مناسبی انجام پذیرد.

  • قابلیت تنظیم ابعاد ورودی و خروجی

یکی دیگر از ویژگی‌هایی که دستگاه چسب زن کارتن باید از آن برخوردار باشد، قابلیت تنظیم ابعاد ورودی و خروجی است. یکی از مزایای دستگاه چسب زن کارتن تاپ ماشین، این است که عمل تنظیم ابعاد ورودی و خروجی توسط اپراتور معمولی انجام خواهد شد و برای این کار نیازی به تعویض قطعه نخواهید داشت.

  • قدرت کافی

قدرت دستگاه چسب زن مناسب
از دیگر قابلیت‌های دستگاه چسب زن کارتن برای بسته بندی محصولات آرایشی و بهداشتی، برخورداری از قدرت کافی است. گاهی اوقات جعبه‌هایی که برای چسب زنی بر روی دستگاه قرار می‌گیرند از وزن بالایی برخوردار هستند و به همین دلیل دستگاه باید از قدرت مناسبی جهت حرکت دادن این کارتن‌ها برخوردار باشد.

در این بخش سعی کردیم تا تعدادی از ویژگی‌های دستگاه چسب زن کارتن برای بسته بندی محصولات آرایشی و بهداشتی را مورد بررسی قرار دهیم. همانطور که گفته شد برای این که یک ماشین چسب زن بتواند به خوبی فعالیت کند، باید از تمامی ویژگی‌های بالا برخوردار باشد.

اهمیت دستگاه چسب زن کارتن برای بسته بندی محصولات آرایشی و بهداشتی

یکی از سوالاتی که شاید ذهن مخاطبین را به خود مشغول کرده باشد، این است که چه لزومی در استفاده از دستگاه چسب زن کارتن برای بسته بندی محصولات آرایشی و بهداشتی وجود دارد؟ در این بخش به این سوال پاسخ خواهیم داد.

نقش دستگاه چسب زن

  • سرعت عمل

یکی از مهم‌ترین دلایلی که باید از دستگاه چسب زن استفاده کرد، سرعت عمل است. همانطور که گفته شد درخواست برای خرید محصولات آرایشی و بهداشتی بسیار بالا می‌باشد و این محصولات باید با نرخی بالا تولید شوند تا بتوانند به نیاز بازار پاسخگو باشند.

  • دقت و کیفیت بالا

جدا از این که محصول نهایی باید با کیفیت بالایی تهیه شده باشد، بسته بندی آن هم باید از دقت و کیفیت بالایی برخوردار باشد تا محصولات دچار آسیب دیدگی نشوند. استفاده از دستگاه چسب زن کارتن برای بسته بندی محصولات آرایشی و بهداشتی سبب می‌شود تا این فرآیند به صورت دقیق و با کیفیتی مناسب انجام پذیرد.

  • هزینه کمتر

یکی دیگر از مزایایی که دستگاه چسب زن کارتن برای بسته بندی محصولات آرایشی و بهداشتی به دنبال دارد، هزینه نهایی کمتر است. اگر بخواهید عملیات چسب زنی را توسط نیروی انسانی انجام دهید، دست کم به سه الی چهار نیرو نیاز دارید و داشتن نیروی انسانی بیشتر سبب خواهد شد تا مجاب به پرداخت حقوق و مزایای بیشتری باشید؛ اما برای این که این عملیات را به صورت اتوماتیک و توسط یک ماشین چسب زنی انجام دهید، فقط نیاز است تا یک هزینه اولیه جهت خرید دستگاه و مقداری هزینه برای سرویس‌های دوره‌ای پرداخت کنید که مجموع آن‌ها، بسیار کمتر از استفاده از نیروی انسانی است.

  • قابلیت فعالیت طولانی مدت

نه تنها در مورد دستگاه چسب زن کارتن برای بسته بندی محصولات آرایشی و بهداشتی، بلکه یکی از مزایایی که دستگاه‌های اتوماتیک برای ما فراهم می‌کنند، این است که می‌توانند در هر ساعت از شبانه روز و به صورت کاملا خودکار مشغول به فعالیت باشند. عدم خستگی و عدم نیاز به استراحت، از بزرگترین مزایای این دستگاه‌ها است.

سخن آخر

در این مطلب تعدادی از مزایای استفاده از دستگاه چسب زن کارتن برای بسته بندی محصولات آرایشی و بهداشتی را بررسی کردیم. همانطور که مطالعه کردید، ماشین چسب زن علاوه بر سرعتی که به شما ارائه خواهد داد، کیفیت و دقت بالایی دارد و جالب است که همه‌ی این مزایای با هزینه‌ای به مراتب کمتر از استفاده از نیروی انسانی فراهم خواهد شد.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.