مطالب تخصصی

آشنایی با دستگاه ریل ترافیک

این دستگاه به دستگاه خنک کن و خشک کن نیز معروف است . که در انواع ۳ لاین ،۵ لاین ، ۷ لاین ، ۹ لاین با طول های متفاوت ساخته می شود .

وقتی در کارگاه یا فضای تولیدی با کمبود جا مواجه باشیم به دستگاه ریل ترافیک نیاز پیدا می کنیم و باید در خط تولید طول را افزایش دهیم . همچنین در مواردی که نیاز به خنک کردن محصول مانند بطری های آب میوه که بصورت گَرمی بسته بندی می شوند و در پایان کار به خنک شدن نیاز دارند هم به دستگاه ریل ترافیک نیاز خواهد بود .

دستگاه ریل ترافیک چیست ؟

این دستگاه دارای نوار نقاله با طول های متفاوت است که از جنس فلکسیم ضد سایش می باشد و دوش و وان جهت خنک کردن دارد و دستگاه دارای فن دمنده در خروجی دستگاه جهت خشک کردن محصولات می باشد .

دستگاه ریل ترافیک عملکردی نظیر میز ترافیک گردان دارد که مهمترین کار آن ردیف کردن بطری ها می باشد ولی تفاوت عمده آن ها این است که میز ترافیک فقط بطری ها را ردیف می کند و سطح آن گرد و دایره ای است

اما ریل ترافیک دارای نوار نقاله طویل است و بیشتر مناسب مکان های کوچک و فضاهای محدود می باشد و تفاوت بعدی در خنک کردن و خشک کردن این دستگاه در ابتدا و انتهای نوار نقاله می باشد که بیشتر برای نوشیدنی ها مورد مصرف قرار می گیرد .

پس بنا به عملکردی که این دستگاه ها دارند باید از بین آن ها بهترین دستگاه و کار آمد ترین دستگاه برای مصرف شما انتخاب شوند تا بهترین دستگاه را برای بالا بردن راندمان تولیدی یا کار خانه ی خودانتخاب کرده باشید .

یکی از کار خانه جاتی که بیشتر از ریل ترافیک استفاده می کند ، کار خانه جات انواع نوشیدنی ها است ( نوشابه ، دوغ ، آب معدنی ، دلستر ها و … ) برای اینکه در کارخانه ها نظم و ترتیب خاصی در تولیدات و بسته بندی آن ها اعمال شود

از ریل ترافیک استفاده می کنند . بیشتر کار خانه جات که حجم تولید بالایی دارند به منظور هدر نرفتن وقت و ایجاد انظباط کاری در خطوط تولید و بسته بندی خود از ریل ترافیک استفاده می کنند .

این دستگاه ها چون اتوماتیک هستند سرعت بالایی دارند بنابراین سرعت تولیدات را نیز چند برابر می کنند همچنین بدون دخالت نیروی انسانی دقت در تولید بالا می رود و احتمال خطای انسانی بسیار پایین می آید . تمامی این ها به بالا رفتن راندمان و میزان تولید شما کمک می کند .

بیشتر بدانید : دستگاه چسب زن کارتن تاپ ماشین 

انواع ریل ترافیک

۱ _ ایرکانوایر ( ریل هوایی )
۲ _کانوایر زمینی
۳_ ریل خطوط نوشیدنی

ریل های زمینی و هوایی بطری ها را ردیف کرده ، یا به صورت هوایی یا به صورت زمینی وارد دستگاه های دیگر می کند ، و یا از دستگاه ها ی دیگر خارج می کند تا به مرحله بسته بندی نهایی برسند .

فواید دستگاه های ریل ترافیک

 بالا رفتن سرعت در خط تولید
 کم شدن دور ریز یا خرابی در تولید
 بالا رفتن میزان بهداشت در خط تولید ( به دلیل دخالت نداشتن دست یا نیروی انسانی به طور مستقیم )
 کم تر شدن هزینه ها ( به علت کم شدن هزینه ی دست مزد )

نکاتی برای خرید دستگاه های ریل ترافیک

o برای صرفه جویی در وقت می بایست خرید دستگاه ها را انلاین و یا به صورت تلفنی انجام داد .
o خرید آنلاین نیاز مند به یک سایت مطمئن در حوزه ی فروش انواع ماشین آلات صنعتی دارد .
o خرید از سایتی که دارای مشاورین حرفه ای و پشتیبان است .
o خرید از سایت شرکتی دارای سابقه ی خوب و حرفه ای .
o خرید از شرکت تولید ماشین آلات صنعتی با بهترین کیفیت ( کیفیت در ساخت قطعات و سرهم کردن ریل های ترافیک و دیگر ماشین آلات بسیار حائز اهمیت است ) .
o خرید از سایتی که دارای ضمانت و گارانتی است .

بیشتر بخوانید : آشنایی با انواع دستگاه بسته بندی در صنایع غذایی و بهداشتی

بهترین سایت برای خرید ریل ترافیک

شرکت تولید و توزیع تاپ ماشین با ارائه ی بهترین ماشین آلات صنعتی یکی از بهترین شرکت ها برای خرید دستگاه های صنعتی است .

این شرکت دستگاه های ریل ترافیک را با بهترین جنس در ساخت متریال ها و بهترین کیفیت در سر هم کردن این مواد ، بهترین دستگاه را با راندمان بالا به شما عزیزان تحویل می دهند .

این دستگاه ها با کیفیت بالایی که دارند می توانند تا سالیان سال برای شما با بالا ترین توان کار کند و در نهایت این کار خانه با ارائه سرویس های پس از فروش به شما این ضمانت را در خرید کردن داده اند تا اطمینان کامل شما را جذب کنند .

این سایت علاوه بر ریل ترافیک انواع ماشین آلات صنعتی را برای صنایع مختلف ارائه داده است ، شما می توانید تمامی دستگاه های مورد نیاز برای کار تان را از این سایت خریداری نمایید .

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.